5/19/2013

Vhs Hell Poster

Plakat na VHS Hell we Wrocławiu.
https://www.facebook.com/events/157377347770506/?fref=ts

"Ekipa legendarnego VHS HELL oraz organizatorzy wrocławskich Dni Fantastyki zapraszają 25 maja wszystkich fanów kina klasy B na pokaz specjalny!

W Centrum Kultury Zamek zaprezentujemy trzy filmy z naszego kultowego repertuaru. Możecie spodziewać się masy nieuzasadnionej golizny, gumowych potworów, laserowego fisiu-fisiu oraz salw śmiechu. Startujemy o północy.

W programie:

“Nocna bestia” („Nightbeast”), reż. Don Dohler, USA, 1982, 80 min.

Wspaniała campowa jazda z początku lat 80. Nieopodal prowincjonalnego miasteczka rozbija się statek kosmiczny. Ocalały pilot udaje się na rekonesans. Jego ofiarą pada każdy, kto stanie mu na drodze, zwłaszcza jeśli ma na sobie… flanelę! Drewniane dialogi, najbardziej nieporadna scena miłosna w historii oraz wspaniały kosmita zaprojektowany przez Johna Dodsa (m.in. The Deadly Spawn).

„Napromieniowana klasa” („Class of Nuke 'Em High”), reż. Richard W. Haines i Lloyd Kaufman, USA, 1986, 86 min.

Słynna produkcja kultowej wytwórni Troma (m.in. "Toksyczny mściciel"). Dzieciaki z collage'u w Tromaville muszą stawić czoła krwiożerczemu mutantowi. Zadziwiająco przyzwoite efekty specjalne, sporo golizny, punk rock, amatorskie aktorstwo i humor najniższych lotów. Klasyk.

“Creepozoidy” („Creepozoids”), reż. David DeCoteau, USA, 1987, 72 min.

Bardzo niskobudżetowa odpowiedź na “Obcego” i klimaty postapokaliptyczne. Grupa niedobitków ocalałych z nuklearnego Holocaustu natrafia na tajemniczy bunkier. Dla niektórych będzie to ostatni przystanek! Masa nieuzasadnionej golizny, żenujące efekty specjalne i wyborny elektroniczny podkład sprawią, że „Creepozoidy” na długo zostaną Wam w pamięci!

WSTĘP WOLNY!"

No comments:

Post a Comment